Registrace
KATEGORIE
Provizní systém e-domov.cz
Nabízíme odbornou montáž

Hlavní strana » Konfigurátor - interiérové dveře

Konfigurátor - interiérové dveře

Díky našemu konfigurátoru si můžete sestavit dveře přesně dle Vašich přání. Začněte výběrem jedné z modelových řad. V každé modelové řadě si pak ještě vyberete jednotlivé varianty dveří, které můžete dále sestavit výběrem dekoru, typem skla, rozměry a dalších parametrů.

Dodací lhůta dveří (obložek) činí 2 - 3 týdny od zaplacení zálohy

Upozornění

Krok 1: Sestavování dveří začněte výběrem modelové řady

Interiérové dveře s povrchovou úpravou CPL laminát:

FaroLisbonaMaderaPorto
FaroLisbonaMaderaPorto

Interiérové dveře s povrchovou úpravou folie:

BragaTangoSantiagoEvora
BragaTangoSantiagoEvora


Interiérové dveře Vasco Doorsu zakoupíte exkluzivně pouze v našem internetovém obchodě. Interiérové dveře od Vasco Doorsu jsou jedinečné patentovaným způsobem potahování dveří laminátem nebo folií na jeden tah, při němž nevznikají nevzhledné lepené spoje. Kostra interiérových dveří je tvořena pevným rámem se zaoblenými hranami. Do interiérových dveří Vasco Doors se používá pouze kvalitní tvrzené sklo ESG. Interiérové dveře jsou osazeny třemi kusy stříbrných pantů a zámkem dle vašeho výběru (klíč, WC, FAB).

Interiérové dveře Vasco Doors

Interiérové dveře Vasco Doors je možné dozdělit do dvou kategorií, lišící se sílou výplní, rámem a povrchem.

1. Kategorie: Interiérové dveře Faro, Lisbona, Madera a Porto je špička mezi dveřmi. Interiérové dveře disponují silným masivním rámem v kombinaci s MDF materiálem, povrch tvoří CPL laminát. Dveře jsou, kvůli vysoké odolnosti, vhodné do námahaných interiérů jako jsou školy, nemocnice a úřady.

2. Kategorie: Interiérové dveře Braga, Tango a Santiago. Rám dveří tvoří MDF materiál, který vyniká svou pevností. Povrch dveří je tvořen prvotřídní folií ve volitelných dekorech. Interiérové dveře jsou určené do běžných interiérů (byty, domy, kanceláře), působí moderně a mají příznivou cenu.

Druhy interiérových dveří

V nabídce inteiérových dveří naleznete jednokřídlé otočné, dvoukřídlé otočné, jednokřídlé pousuvné či dvoukřídlé posuvné dveře.

VAŠE SESTAVA
Zde uvidíte Vaší aktuální sestavu dveří včetně ceny.Ukázka - Řez CPL
Řez CPL

Konstrukční prvek je tvořen spojením 3 vrstev materiálu. Důkladně vysušené a opracované dřevo z jehličnatých stromů tvoří základ konstrukčního prvku. Stabilizační vnitřní vrstva je provedena z materiálu MDF. Celý prvek je souměrně potažený dekorativním laminátem CPL. Tím je docílen produkt, který má lepší vlastnosti než masivní dřevo, neboť jsou z něj odstraněny veškeré vady dřeva (jako např. velké suky). Díky kombinaci zmíněných surovin a preciznímu zpracování disponuje rám dveří Vasco Doors velmi vysokou odolností (nekroutí se), stabilitou tvaru a rozměru (nerozpíná se). Tato masivní výplň zcela nahrazuje běžně používanou papírovou voštinu či odlehčenou dřevotřísku.

Ukázka - Řez fólie
Řez fólie

Pokud neplánujete využívat dveře Vasco Doors v prostorách s vysokým mechanickým zatížením (jako jsou např. nemocnice, školy atp.), ale např. v domech či bytech, chalupách nebo kancelářích, potom je možnost vybrat dveře s povrchem dekorativní folie a rámem vyplněným MDF materiálem. Tento typ dveří disponuje širokým výběrem dekorů a nízkou cenou. Tato výplň zcela nahrazuje běžně používanou papírovou voštinu či odlehčenou dřevotřísku.

Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO

Partneři - Rámové dveře

rekonstrukce bytového jádra, skateshop, interiérové dveře, CS Link, Army shop, Ponorná čerpadla, Bytové doplňky a dekorace

V našem e-shopu doporučujeme interiérové dveře, posuvné dveře a vnitřní dveře za akční ceny.