Registrace
KATEGORIE
Provizní systém e-domov.cz
Nabízíme odbornou montáž

Hlavní strana » Konfigurátor - posuvné dveře

Konfigurátor - posuvné dveře

Díky našemu konfigurátoru si můžete sestavit dveře přesně dle Vašich přání. Začněte výběrem jedné z modelových řad. V každé modelové řadě si pak ještě vyberete jednotlivé varianty dveří, které můžete dále sestavit výběrem dekoru, typem skla, rozměry a dalších parametrů.

Pozn.: Dodací lhůta dveří (obložek) činí 2 - 3 týdny od zaplacení zálohy

Upozornění

Pokračujte níže výběrem modelové řady.

Upozornění

Obrázky jsou ilustrační, v ceně je kulaté madlo místo kliky.

Posuvné dveře s povrchovou úpravou CPL laminát:

FaroLisbonaMaderaPorto
FaroLisbonaMaderaPorto

Posuvné dveře s povrchovou úpravou folie:

BragaTangoSantiagoEvora
BragaTangoSantiagoEvora
Posuvné dveře

V Japonsku moc dobře vědí, proč prakticky neinstalují jiné, než posuvné dveře. Posuvné dveře vypadají lépe, luxusněji a hlavně šetří cenný prostor v místnosti. Získaný prostor lze určitě využít k jiným účelům. Posouvací dveře se většinou instalují do bytů a kanceláří, kde požadují efektivní zacházení s prostorem a elegantní a chytré řešení. Výhodou posuvných dveří je to, že mohou být kdykoli otevřeny či zavřeny, aniž by překážely. Využití si naleznou nejen ve stísněných prostorech, ale také pro oddělení velkých místností. Posuvné dveře se dělí na dvě základní kategorie, dle montáže – na stěnu a do pouzdra.

Posuvné dveře na stěnu

Posuvné dveře na stěnu se využívají především při rekonstrukci bytu. Předností systému je, že není třeba provádět žádné speciální stavební úpravy. Posuvné dveře jsou zavěšeny v kolejnici, která je pevně připevněna ke stěně a překryta garnýží v dekoru dveří. Samozřejmostí je také možnost použití dvoukřídlých posuvných dveří.

Posuvné dveře do pouzdra

Posuvné dveře do pouzdra je třeba osadit za pomoci větších stavebních úprav. Odměnou použití tohoto systému je více místa, než u dveří na stěnu. Do zdi je třeba zasadit tzv. stavební pouzdro, do kterého samotné dveře zajíždí.

VAŠE SESTAVA
Zde uvidíte Vaší aktuální sestavu dveří včetně ceny.


Ukázka - Řez CPL
Řez CPL

Konstrukční prvek je tvořen spojením 3 vrstev materiálu. Důkladně vysušené a opracované dřevo z jehličnatých stromů tvoří základ konstrukčního prvku. Stabilizační vnitřní vrstva je provedena z materiálu MDF. Celý prvek je souměrně potažený dekorativním laminátem CPL. Tím je docílen produkt, který má lepší vlastnosti než masivní dřevo, neboť jsou z něj odstraněny veškeré vady dřeva (jako např. velké suky). Díky kombinaci zmíněných surovin a preciznímu zpracování disponuje rám dveří Vasco Doors velmi vysokou odolností (nekroutí se), stabilitou tvaru a rozměru (nerozpíná se). Tato masivní výplň zcela nahrazuje běžně používanou papírovou voštinu či odlehčenou dřevotřísku.

Ukázka - Řez fólie
Řez fólie

Pokud neplánujete využívat dveře Vasco Doors v prostorách s vysokým mechanickým zatížením (jako jsou např. nemocnice, školy atp.), ale např. v domech či bytech, chalupách nebo kancelářích, potom je možnost vybrat dveře s povrchem dekorativní folie a rámem vyplněným MDF materiálem. Tento typ dveří disponuje širokým výběrem dekorů a nízkou cenou. Tato výplň zcela nahrazuje běžně používanou papírovou voštinu či odlehčenou dřevotřísku.

Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO

Partneři - Rámové dveře

rekonstrukce bytového jádra, skateshop, interiérové dveře, CS Link, Army shop, Ponorná čerpadla, Bytové doplňky a dekorace

V našem e-shopu doporučujeme interiérové dveře, posuvné dveře a vnitřní dveře za akční ceny.