Registrace

Hlavní strana » Affiliate - Všeobecné podmínky

Affiliate - Všeobecné podmínky

Nechte vydělávat Vaše webové stránky. Náš partnerský program je velmi jednoduchý, přehledný a hlavně velice výhodný pro každého majitele webových stránek. S affiliate programem nejsou spojeny žádné vstupní investice, zkrátka umístíte náš banner na Vaše webové stránky a dále už jen sledujete, jak Vám banner vydělává. Vyplácíme provizi z každé objednávky ve výši 10% !

 

Pravidla a podmínky Partnerského programu e-domov

 

Registrací na serveru www.e-domov.cz/affiliate a umístěním zdrojového kódu reklamní plochy na svých internetových stránkách souhlasí bez výhrady obchodní partner s těmito zprostředkovatelskými podmínkami.

 

Obecná ustanovení

 1. Administrátorem partnerského programu je Grimax s.r.o. sídlící v Roudnici nad Labem, Kratochvílova 2659, IČO 25038699
 2. Tyto pravidla a podmínky upravují povinnosti a práva účastníka programu (dále Partner) a povinnosti a práva firmy Grimax s.r.o. (dále Provozovatel).
 3. Registrace do Partnerského (affiliate) programu je bezplatná, po jejím dokončení se stává registrovaná osoba Partnerem a zároveň se zavazuje dodržovat podmínky tohoto programu. Partner se přihlašuje (registruje) do programu tím, že vyplní registrační formulář umístěný na webových stránkách www.e-domov.cz/affiliate, čímž si vytvoří svůj profil. Provozovatel může přihlášku (registraci) odmítnout bez udání důvodu. Partnerem může být pouze osoba starší 15 let a pokud je fyzická osoba, nesmí mít zaregistrovaný více než 1 affiliate profil.
 4. Osobní údaje Partnera uvedené při registraci do affialite programu jsou zpracovávány společností Grimax s.r.o.
 5. Partner souhlasem s podmínkami partnerského programu dává souhlas i ke zpracování svých osobních údajů při registraci uvedených. Poskytnuté osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze zaměstnancům společnosti Grimax s.r.o.

 

Podmínky spolupráce

 1. Partner si po registraci a zároveň tím i po vytvoření svého profilu na webových stránkách www.e-domov.cz/affiliate stáhne vygenerovaný kód, který vloží do zdrojového kódu své webové stránky spolu s reklamním bannerem, který bude odkazovat na webové stránky www.e-domov.cz. Pokud je banner rozměrově nevyhovující, lze na požádání Provozovatele vytvořit banner podle takových rozměrů, které Partner požaduje.
 2. Banner nesmí být umístěn na stránky s obsahem odporujícím zákonům České republiky a na pornografické servery.
 3. Pokud se návštěvník webové stránky Partnera „proklikne“ přes banner na webové stránky Provozovatele, kde uskuteční objednávku, Partner tím získává odměnu  (provizi) z jakéhokoli druhu zboží, a to ve výši 10%.
 4. Partner má neustálý přehled o svých provizích v administračním rozhraní svého profilu, kam může kdykoli nahlédnout.
 5. Platnost cookie je 60 dní. Pokud se tedy návštěvník partnerského webu "proklikne" přes banner na web provozovatele, neprovede objednávku hned, ale např. za 52 dní, partner i tak získává příslušnou provizi.

10.  11. Partner vystaví Provozovateli fakturu dle údajů ve svém administračním rozhraní, a to do 15. dne následujícího měsíce po ukončeném čtvrtletí se splatností 14 dnů. Výplatní minimum je 1 Kč.

11.  Provozovatel zkontroluje správnost faktury a uhradí Partnerovi jeho odměnu.

Závěrečná ustanovení

 

 1. Společnost Grimax s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoliv změnit tyto pravidla a podmínky a aktivovat nové verze Partnerského programu. Každý účastník Partnerského programu bude o změnách informován emailem 2 dny před provedením těchto změn. Pokud Partner nepřijme nové podmínky, kontrakt mezi ním a Provozovatelem bude ukončen.
 2. Účast v Partnerskému programu je chápána jako souhlas s těmito pravidly a podmínkami.

Platnost podmínek a pravidel affiliate programu e-domov.cz: od 1. ledna 2011

Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO

Partneři - Rámové dveře

rekonstrukce bytového jádra, skateshop, interiérové dveře, CS Link, Army shop, Ponorná čerpadla, Bytové doplňky a dekorace

V našem e-shopu doporučujeme interiérové dveře, posuvné dveře a vnitřní dveře za akční ceny.